Oldboye powalczą o przepustkę do Stalex Ligi

Utwórz: 09/14/2017 - 12:19

 

 

Vistula-Park Świecie Sp. z o.o. organizuje turniej dla oldboyów w halowej piłce nożnej. W zawodach mogą wziąć udział drużyny, których zawodnicy mają 35 lat lub więcej. Wyjątkiem jest tzw. „extra zawodnik”, który może mieścić się w przedziale 30-35 lat. Główną nagrodą będzie bilet do udziału w Stalex Lidze, który można wykorzystać lub przekazać dowolnej drużynie. 
To pierwsza tego typu inicjatywa naszej spółki. Zdajemy sobie sprawę, że wielu amatorów futsalu obawia się rywalizacji z młodszymi zawodnikami, dlatego postanowiliśmy zorganizować zawody wyłącznie dla oldboyów. Drużyny mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników. Co ważne, nie wymagamy nawet posiadania koszulek, a w razie ich braku zapewnimy plastrony z numerami. Oczywiście najlepsze drużyny otrzymają puchary i dyplomy, a zwycięzca zyska prawo udziału w Stalex Lidze, która rozpocznie się miesiąc po turnieju. Nadarza się zatem doskonała okazja do przetarcia przed ligą. Jeśli natomiast zwycięska drużyna uzna, że nie ma ochoty na start w SL, może przekazać zaproszenie dowolnie wybranej ekipie. 
Turniej zostanie zorganizowany, jeśli zgłoszą się do niego przynajmniej 4 drużyny. W przypadku większej ilości zgłoszeń, zostanie przewidziany dodatkowy termin na fazę play-off, przy zachowaniu ceny wpisowego. 
Koszt udziału w turnieju to 250 złotych brutto. Organizator wystawia faktury vat. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: halawswieciu.pl i stalexliga.pl. Formularze zgłoszeniowe znajdziecie w zakładce: „Do Pobrania” na naszej stronie głównej. W zawodach mogą wziąć udział zawodnicy zrzeszeni jak również amatorzy. 
 
Regulamin i zgłoszenie do pobrania w zakładce "DO POBRANIA"

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.